Radio to medium, które w pewnym sensie jest już w defensywie. W dzisiejszych czasach musi ono konkurować już nie tylko z telewizją, ale również z Internetem.

Do tego dochodzi jeszcze powszechna dostępność różnego rodzaju odtwarzaczy muzycznych, dzięki którym ulubionych utworów można słuchać praktycznie wszędzie. Kiedy radio dopiero zaczęło się popularyzować, bez wątpienia było bardzo znaczącym wynalazkiem, który znacznie zmienił nasze codzienne życie.

Kiedy nie było jeszcze telewizji i Internetu, najszybszym sposobem na przekazywanie informacji na odległość do większej grupy osób było właśnie radio. Chodzi tutaj zarówno o wieści ze świata, jak też po prostu o muzykę.

Dzisiaj każdy z nas ma dostęp praktycznie do wszystkich płyt, jakie go interesują, jednak wcześniej było z tym dużo gorzej. Swego czasu powszechne było na przykład nagrywanie utworów bezpośrednio z odtwarzacza radiowego.

www.27grudnia1918.com

Ludzie postępowali w taki sposób, ponieważ nie mogli nigdzie kupić płyt, które chcieliby mieć lub też po prostu nie było ich na nie stać.

skup złomu Chorzów http://www.wostal.biz/skup-zlomu-chorzow.php Wostal – skup surowców wtórnych i złomu
Dominik
News Reporter
Student fizyki, ponadto pracuje jako fotograf, czym łączy swoje dwie wielkie pasje. Lubi wieczorami obejrzeć film, w szczególności komedie.