Analiza urody – ważny element dopasowania fryzury

Dopasowanie tej jednej jedynej fryzury do danej kobiety powinno, zatem opierać się na bardziej szczegółowym zakresie niż tylko omawiany kształt twarzy. Bowiem każda z nas jest inna, różnimy się wieloma cechami zewnętrznymi, które w konsekwencji tworzą nasz wizerunek. Dość znaczące okazuje się być przeprowadzenie analizy urody, która uwzględnia przede wszystkim kolor oczu, oprawę, czy karnację. Również należy zwrócić uwagę na stan cery, wielkość nosa, układ uszu, czy może nawet pewne defekty skóry.

Przecież tak, jak makijażem, również fryzurą można je z łatwością zatuszować. Odpowiednia fryzura pozwala na stworzenie wrażenia, że twarz jest gładsza, bardziej promienna, czy nawet szczuplejsza. Nie trzeba przeprowadzać intensywnych zabiegów kosmetycznych, bowiem nawet samo strzyżenie jest wstanie odmłodzić o ładnych parę lat. Dlatego też analiza urody będzie odgrywała równie ważną rolę, jednak zawsze należy pamiętać, że jest indywidualną kwestią.

Dominik
News Reporter
Student fizyki, ponadto pracuje jako fotograf, czym łączy swoje dwie wielkie pasje. Lubi wieczorami obejrzeć film, w szczególności komedie.