Krótkie włosy do eleganckiej kreacji

Wiele słyszy się o ciekawych fryzurach na tak zwane wielkie wyjścia, mamy do dyspozycji warkocze, koki, banany, czy inne upięcia. Jednak nie należy zapominać o paniach, które posiadają krótkie włosy i też chciałyby dobrze wyglądać. Na szczęście nie ma potrzeby wydłużania włosów, bowiem również dla krótkich długości znaleźć można wiele propozycji.

Przede wszystkim dobre strzyżenie, które pozwoli na ładne ułożenie fryzury jest połową sukcesu. Tak jak już wspominano wystarczy tylko ładnie ułożyć włosy. Natomiast dla pań, które jednak chciałyby nieco urozmaicić swoją fryzurę poleca się zastosowanie poniższych propozycji.

Przede wszystkim dobrym rozwiązaniem są wałki, szczególnie dla włosów średniej długości i tych sięgających do brody. Oczywiście można posłużyć się lokówką, czy innymi dostępnymi urządzeniami. Nawet prostownicą doskonale wywinie się delikatne loki.

Poza tym krótkie włosy doskonale wyglądają w delikatnym irokezie oraz artystycznym nieładzie.

Dominik
News Reporter
Student fizyki, ponadto pracuje jako fotograf, czym łączy swoje dwie wielkie pasje. Lubi wieczorami obejrzeć film, w szczególności komedie.