Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Sycący posiłek zapewni ci dużo energii.

Staraj się zawsze znaleźć chwilę o poranku, aby naładować swoje akumulatory pożywnym i zdrowym śniadaniem. Jeżeli rano masz mało czasu i zdarza ci się „zapomnieć” o zjedzeniu pożywnego posiłku mamy dla ciebie kilka porad, jak zorganizować sobie je wcześniej.

Wielu dietetyków poleca na śniadania owsiankę. Owsianka zawiera dużo błonnika, który z pewnością „podkręci” twój metabolizm, a ponadto jest naprawdę sycąca.

Możesz ją oczywiście przygotować wieczorem, a rano cieszyć się jej wspaniałym smakiem. Wystarczy, że do płatków owianych dodasz jogurt, mleko albo sok jabłkowy (z sokiem owsianka smakuje wyśmienicie), dorzucisz kilka pokrojonych owoców i masz gotowe śniadanie na rano.

Możesz również przygotować sobie śniadanie w jeden wieczór na cały tydzień. Jak to zrobić? Upiecz zdrowe batony! Do takich batoników możesz dodać swoje ulubione dodatki na przykład orzechy, nasiona, płatki owsiane, miód i wiele innych.

Rano robisz tylko kawę do batoników i śniadanie gotowe.

restauracje w śremie
Dominik
News Reporter
Student fizyki, ponadto pracuje jako fotograf, czym łączy swoje dwie wielkie pasje. Lubi wieczorami obejrzeć film, w szczególności komedie.