Stylizacje fryzur dla trójkątnej twarzy

Jak wszystkie kształty twarzy również typ trójkątny mimo ciekawych proporcji posiada także pewne mankamenty. Na szczęście bardzo łatwo można je zminimalizować poprzez zastosowanie trików stosowanych przez stylistów fryzur. Włosy w tym przypadku nie muszą być drastycznie strzyżone, bowiem twarz trójkątna doskonale prezentuje się w długich wersjach.

Mogą to być zarówno proste, jak i kręcone, a także wycieniowane i prosto ścięte włosy. Ciągle wzbogacane wersje klasycznego boba to także doskonałe rozwiązanie dla osób o trójkątnej twarzy. Proste strzyżenie, asymetria, czy cieniowana grzywka to tylko kilka propozycji.

Warto jednak podkreślić, że grzywka we wszystkich wersjach stylizacji nie powinna być równa i nie może zakrywać całej twarzy. Nie trzeba od razu decydować się na krótką grzywkę, wystarczy zrobić przedziałek na boku, co zakryje policzki i dość szpiczaste części dolnej twarzy. Z pewnością króciutkie fryzury, kitka oraz wysokie gładkie upięcia nie są wskazane.

SukienkiMM www.ireneuszjelen.pl
Dominik
News Reporter
Student fizyki, ponadto pracuje jako fotograf, czym łączy swoje dwie wielkie pasje. Lubi wieczorami obejrzeć film, w szczególności komedie.